ساندویچ پانل

قدرتی که سازه های شما را می پوشاند

ساندویچ پانل

سیستمی که عملی ترین و مقرون به صرفه ترین راه حل را برای محافظت قدرتمند از ساختمان های حاوی مردم، ایده ها، رویاها، سرمایه ها و نیروی کار در برابر عوامل خارجی فراهم می کند.

ساندویچ پانل ها به عنوان المانهایی مدرن، سبک و مقاوم، در پوشش سقف و دیوار بناها، ایجاد تقسیمات داخلی عایق و سردخانه ها مورد استفاده قرار می گیرند. ساندویچ پانل، که در چهار گوشه و سقف بناها مورد استفاده قرار می گیرد، از به کارگیری ماده ای ضخیم با دانسیته پایین به عنوان عایق میانی بین دو ورق نازک فلزی با دانسیته بالا به عنوان سطوح بیرونی تولید می شود. این المان های سازه ای که دارای مقاومت باربری زیاد نسبت به وزن کم خود می باشند به صورت پیش ساخته و آماده جهت نصب در خطوط پیوسته، تولید می شوند.

با در نظر گرفتن نیاز سازه ها به عایق بودن در برابر حرارت، رطوبت، صدا و همچنین مقاومت در برابر آتش سوزی می توان نوع ساندویچ پانل متناسب با نیاز را انتخاب نمود.

با توجه به این که هم کارایی و هم ظاهر زیبای ساختمان بسیار مهم می باشند. بنابراین ساندویچ پانل هایی در رنگ های متنوع برای استفاده در سطوح داخلی و خارجی قابل تولید می باشد.

مواد عایق مختلف باید بسته به نیازهای ساختمان انتخاب شوند. بنابراین عایق هایی از قبیل پلی اورتان (PUR)، پلی ایزوسیانات (PIR)، پشم معدنی و پلی استایرن منبسط شده (EPS) می توانند گزینه های انتخابی برای سرمایه گذاران و طراحان باشند.

لایه های ساندویچ پانل

برای تضمین عایق حرارتی و صوتی و ضد آب بودن، و نیز مقاومت در برابر آتش و بارهای وارده، برای سازه ها ساندویچ پانل ها به صورت سه لایه که عبارت اند از : ورق داخلی، ورق بیرونی، و هسته عایق تولید می شوند.

ساندویچ پانل

راه حلی هوشمند برای همه سازه ها

از کارخانه ها تا استادیوم ها، از بازارها تا استخرهای شنا، ساندویچ پانل یک راه حل بادوام و مقرون به صرفه برای بسیاری از ساختمان هاست. در ساخت ساختمان های صنعتی و عمومی، ساندویچ پانل به عنوان یک محصول خود نمایی می کند، و روز به روز بیشتر در کاربری های جدیدی مانند ساختمان های نظامی، ساختمان های کشاورزی، خانه های پیش ساخته، ساختمان های صنعتی، سیلوها و مساکن ترجیح داده می شود.