[layerslider_vc id=”1″]

شرکت آرمه فولاد ، بزرگترین عرضه کننده ساندویچ پانل در ایران

شرکت آرمه فولاد آسیا نماینده انحصاری تکنوپانل در ایران

ساندویچ پانل های آکوستیک

ساندویچ پانل های آکوستیک

به منظور کاهش پخش صدا از محیط های پر سروصدا، ساندویچ پانل آکوستیک تکنو پانل با فراهم نمودن عایق کامل صدا از طریق جذب صدا، انتخاب مناسبی می باشد.

ساندویچ پانل های سردخانه ای

ساندویچ پانل های سردخانه ای

ساندویچ پانل های سردخانه ای تکنو پانل به شما این امکان را فراهم می کنند که عایق حرارتی کاملی را در سردخانه های خود داشته باشید.

ساندویچ پانل های سقفی

ساندویچ پانل های سقفی

سقف یک ساختمان یکی از مهم­ترین بخش­های معماری ساختمان است، و بخشی است که از عوامل جوی طبیعی مانند برف، باران و طوفان بیشتر خسارت می­ بیند.

ساندویچ پانل های دیواری

ساندویچ پانل های دیواری تکنو پانل که برای هر نیاز و معماری مناسب هستند، راه حل های قابل اعتماد و زیبایی را برای سرمایه گذاران و طراحان ارائه می کنند.

شرکت آرمه فولاد آسیا ارائه دهنده انواع ساندویچ پانل تکنو در ایران

شرکت آرمه فولاد آسیا به عنوان نماینده انحصاری شرکت تکنو پانل ترکیه در ایران، در زمینه انواع خدمات و فعالیتهای مربوط به ساندویچ پانل ( فروش و اجرا ) دارای سابقه ای طولانی و درخشان می باشد.
یکی از فعالیتهای عمده شرکت آرمه فولاد آسیا فروش انواع ساندویچ پانل دیواری، سقفی، سردخانه ای و کلین روم ( اتاق تمیز ) با انواع عایقهای پلی اورتان، پلی ایزوسیانات و پشم سنگ می باشد. که در کارخانه تکنو پانل با استاندارد های روز اروپا تولید می شوند.
همچنین شرکت آرمه فولاد آسیا با دارا بودن کادری مجرب و کارآزموده، پیشگام در زمینه مشاوره، طراحی و اجرای تمام رسته های کاری مرتبط با ساندویچ پانل بوده، و آماده ارائه انواع خدمات می باشد. که از آن جمله می توان به موارد زیر اشاره کرد :
  • پوشش سوله و ساختمانهای صنعتی و مرغداریها و پارتیشن بندی فضاهای تولید.
  • طراحی و اجرای ساختمانهای پیش ساخته و کانکس به صورت اتصالات جوشی و پیچ و مهره ای قابل دمونتاژ.
  • طراحی و اجرای سردخانه های زیر صفر و بالای صفر و تونل انجماد.
  • مشاوره در زمینه ساخت فضاهای تمیز ( کلین روم ) و کارخانه های داروسازی و صنایع غذایی.
از دیگر نقاط قوتی که می توان به آن اشاره کرد این است که شرکت آرمه فولاد آسیا با دارا بودن انبار دائمی ساندویچ پانل در انواع سقفی و دیواری، قابلیت ارائه خدمات ویژه جهت پروژه های کوچک، در کوتاهترین زمان ممکن را دارا بوده و زمان تحویل پانل را به یک روز کاهش داده است.
انواع ساندویچ پانل

No comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.